O nas

Asta-Med jest firmą specjalizującą się w dostawie różnego rodzaju soli przeznaczonych do celów kosmetycznych, leczniczych, spożywczych. Zaopatrujemy gabinety kosmetyczne, sanatoria,  hotele, ośrodki SPA. Wykonujemy oryginalne pamiątki dla Kopalni Soli w Wieliczce. Jesteśmy partnerem najlepszych producentów tego typu soli. Nasze motto brzmi:

szanując dar natury sprawiać radość tym, którzy chcą z niej korzystać. Wszystkie sole powstają na bazie najstarszych złóż soli wielicko-bocheńskich.

 
 

Kontakt

Adress:
Asta-Med
ul. Górnicza 11a
32-020 Wieliczka

Mobile:
606839005
606457628

E-mail:
astamed@astamed.pl
gg: 16076153
skype: asta-med

Zamówienia przyjmujemy drogą mailową. Paczki wysyłamy pocztą i kurierem DHL.


Witamy na stronie firmy Asta-Med

Jesteś w... sól do kąpieli --> sól jodowo-bromowa

Sól kąpielowa jodowo-bromowa

Wydobywa z głębin ziemi sól służy nam nie tylko do celów spożywczych ale także dla zdrowia i urody. Starożytni zauważyli jej właściwości stosując ją w łaźniach. Dzisiaj trafia do naszych domów dając nam ukojenie, relaks, radość z życia. Sól do kąpieli to przede wszystkim sposób na strudzony organizm. Stosując ją dajemy sobie komfort psychiczny oddając się aromatycznym kąpielom o dużym nasyceniu minerałami występującymi w solach. Lecz to nie tylko chwile relaksu, ale też jej działanie zdrowotne jest jej lakmusem popularności.

Sole jodowo-bromowe polecane na naszej stronie produkowane  są na bazie soli wydobywanych ze złóż bocheńsko-wielickich.  Producent zadbał o oryginalność aromatów oraz o zachowanie jej walorów terapeutycznych i odprężających. Można wymieniać całe gamy jej zastosowań. Głównymi, a przecież najważniejszymi są: przeciwdziałanie chorobom kręgosłupa, alergicznym, reumatycznym, kuracjom pooperacyjnym. Można ją stosować w kąpieli jak i w postaci inhalacji.

Nasza propozycja to: trzy radzaje soli jodowo-bromowej: zapomnienie, zamyślenie, ukojenie.

  1. Sól jodowo-bromowa zapomnienie ma łagodny zapach mandarynki w połączeniu z nutą zapachową olejku sandałowego. Jest idealna na bezsenność. Szczególnie polecana jest w ogólnych stanach osłabienia organizmu. Działa antyseptycznie i regenerująco.
  2. Sól jodowo-bromowa zamyślenie to mariaż aromatów olejku migdałowego z jaśminem. Odpręża organizm, rozluźnia mięśnie i odmładza skórę.
  3. Sól jodowo-bromowa ukojenie to prawdziwa uczta wielbicieli wykwintnych aromatów opartych tutaj na olejkach z hiszpańskich owoców bergamotki i niepowtarzalnych zapachu róży. Wycisza stres, odpręża, koi skołatany organizm po ciężkim dniu niosąc uspokojenie.

Wymienione sole sprzedajemy w opakowaniach bez etykiet o wadze: 0,5 kg, 1 kg, 10 kg (wiaderko).  Ponadto proponujemy zainteresowanym pakowanie w woreczki bawełniane z nadrukiem logo firmy. Jest to niepowtarzalna forma prezentu czy uroczego gadżetu. 0,5 kg soli wystarcza na 3-5 kąpieli. Nie należy jej stosować do kąpieli dla dzieci.


Kliknij na zdjęcie aby je powiększyć


 
Agencja Interaktywna Kraków